Napęd Alber E-fix | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie
Strona główna / Akcesoria / Wspomaganie napędu / Napęd Alber E-fix

Napęd Alber E-fix

Wspomaganie napędu wózka inwalidzkiego efix

E-FIX to system elektrycznego napędu, który można zastosować prawie we wszystkich wózkach ręcznych, łącząc zalety obu typów wózków – wózka ręcznego i elektrycznego. Wózek nadal pozostaje lekki, zwrotny, łatwy do transportu oraz posiada napęd elektryczny, który pozwala na samodzielne poruszanie się bez wysiłku. W zależności od potrzeb użytkownik ma dalszą możliwość korzystania z wózka jak z wózka ręcznego.

System E-FIX wymaga domontowania specjalnych uchwytów montujących koło do wózka następnie należy dopiąć koła E-FIX, przypiąć akumulator oraz sterownik. Akumulator pozwala na pokonanie trasy od 16 do nawet 20 km z prędkością do 6 km/h w zależności od wagi użytkownika. Stan naładowania akumulatorów wyświetlany jest na sterowniku, którym steruje się pracą całego systemu.

W zależności od wagi użytkownika dostępne są warianty: wersja E35: do 120 kg wagi użytkownika wersja E36: dla użytkowników o wadze do 160 kg. System e-fix poszerza wózki o jedynie 2-5 cm, jest stosunkowo lekki – żadna z części nie waży więcej niż 9 kg. Dzięki temu znacznie ułatwiony jest transport wózka – zajmuje niewiele więcej miejsca niż wózek ręczny – zmieści się do każdego bagażnika, a jego waga w porównaniu do wózków elektrycznych jest niewielka.

cena E-FIX E35 od 5 050 EUR = 21 715 zł brutto  ​(przy kursie 1EUR=4,3)
​cena E-FIX E36 od 5 530 EUR = 23 779 zł brutto
​cena końcowa uzależniona jest od aktualnego kursu walut oraz wybranych opcji.

 

Film: 
Galeria: 

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe