Matrx Flo-tech Plus | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie

Matrx Flo-tech Plus

Poduszka Invacare MATRX Flo-tech Plus zawiera woreczek ze specjalnym żelem (silikon), który znajduje się w tylnej części poduszki. Taka lokalizacja sprawia, że żel dopasowuje się do kształtu guzów kulszowych, pomagając znacznie obniżyć ciśnienie w tej wrażliwej i narażonej na odleżyny części ciała. Rozwiązanie to zapewnia maksymalną ochronę przed ryzykiem rozwoju odleżyny. Konstrukcja poduszki zapewnia lepszą stabilizację i postawę ciała.

Ponadto zapewnia większy stopień rozkładu masy w porównaniu z płaską powierzchnią. Wyżłobienia w poduszce umożliwiają niewielki ruch ciała zmniejszając siły ścinające i tarcia. Głębiej formowana pianka zapewnia lepszą ochronę osobom, które są uznawane za klinicznie otyłych, lub użytkowników, którzy będą chcieli skorzystać z wyższej pozycji siedzącej. Preparat Ultra-Fresh dodany do wszystkich pianek Flo-tech dla ochrony przeciwbakteryjnej i przeciw przykremu zapachowi dodatkowo czyni ją odporną na wzrost bakterii powodujących nieprzyjemny zapach. Pomaga zapewnić dłuższą świeżość.

Invacare MATRX Flo-tech Lite jest dostępny w 80 rozmiarach w zakresie od 36x33 do 60x55 cm

Cena od 1 750 zł brutto / Refundacja NFZ

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe