Amortyzacja siedziska kuschall R33 - system L.I.S. | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie
Strona główna / Akcesoria / Amortyzacja wózka / Amortyzacja siedziska kuschall R33 - system L.I.S.

Amortyzacja siedziska kuschall R33 - system L.I.S.

Akcesoria: 
kuschall R33 amortyzacja siedziska system L.I.S.

Rainer Kuschall producent wózków inwlaidzkich podszedł kompleksowo do tematu i zaproponował dwa rozwiązania: amortyzacja siedziska w modelu K-SERIES lub system pochłaniania drgań L.I.S. w modelu R33. Każdy z tych systemów dobiera się do wagi użytkownika i każdy z nich oferuje inny komfort podróżowania na wózku.

W modelu R33 Rainer Kuschall zaprojektował Low Impact System (L.I.S) – system redukcji drgań, którego zadaniem jest pochłanianie wstrząsów poprzez zamontowany specjalny absorber o właściwościach tłumiących. System L.I.S umiejscowiony jest centralnie w osi kręgosłupa celem jego ochrony przed niekorzystnymi drganiami. L.I.S. dobierany jest do wagi użytkownika z uwzględnieniem tolerancji. Przy wybraniu tego rozwiązania, boczki wózka oraz wysokość siedziska z tyłu montowane są o 2 cm wyżej aby zapewnić odpowiednią przestrzeń pomiędzy kołem a boczkiem. Drgania redukowane są przez specjalny absorber, dzięki czemu użytkownik pokonując nierówności ma uczucie stabilności i komfortu podróżowania na wózku inwalidzkim.

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe