Wheeldrive | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie

Wheeldrive

wspomaganie napędu wózków inwalidzkich wheeldrive

Wheeldrive jest systemem wspomagającym napędzanie wózka inwalidzkiego, który łączy w sobie 2 cechy: stały napęd lub wspomaganie napędu. System wyposażony jest w dwa ciągi, z których każdy odpowiedzialny jest za inną funkcję. Górny ciąg realizuje funkcję wspomagania napędu natomiast dolny ciąg odpowiada za stały napęd koła. Wystarczy wybrać jeden z trzech profili napędowych, decydując, w jakim stopniu chcemy być wspomagani przez napęd i jak szybko zamierzamy jechać. Oczywiście można z łatwością przenosić rękę między obręczami, dostosowując wspomaganie do własnych potrzeb w trakcie jazdy.

INTUICYJNE I BEZPIECZNE UŻYTKOWANIE

Dzięki wspomaganiu WheelDrive, korzystanie z wózka jest bardzo naturalne - użytkownik szybko przekonuje się, jak prosta jest z miana użytkowanych obręczy. Łatwo dostępne przyciski, znajdujące się na kole, umożliwiają włączanie i wyłączanie systemu oraz ustawienie profilu jazdy - zapewniając prędkość do 10 km/h (obręcz pomocnicza) lub 6 km/h (obręcz napędowa). Nie trzeba się również obawiać utraty panowania nad wózkiem. Podczas zjazdu w dół hamulce zadziałają automatycznie, aby zapewnić użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo!

WIĘKSZA WOLNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ

Masz do pokonania większy dystans lub trasa wiedzie przez trudny teren i wzniesienia? Z WheelDrive pokonasz drogę przy znacznie mniejszym wysiłku. Urządzenie pomaga również w manewrowaniu w ciasnych pomieszczeniach. A na czas podróży samochodem koła można szybko zdjąć, co ułatwia transport. Doświadczysz większej mobilności i będziesz mieć więcej energii, by cieszyć się życiem.

AKTYWNOŚĆ I MNIEJSZE DOLEGLIWOŚCI

Po długotrwałym ręcznym napędzaniu wózka, można doświadczyć bólu ramion i osłabienia. Wspomaganie WheelDrive ogranicza ból mięśni i stawów oraz pomaga zapobiegać tym problemom. Jednocześnie pobudza ono mobilność i zachęca do ćwiczeń, zapewniając użytkownikom aktywność i niezależność.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST WHEELDRIVE?

Męczy Cię ból ramion i rąk lub tracisz siły? Twój poziom energii ulega wahaniom w ciągu dnia? A może po prostu samodzielne napędzanie wózka przez cały dzień stanowi zbyt duże wyzwanie? W takiej sytuacji WheelDrive okaże się niezwykle pomocny. WheelDrive to również wspaniałe rozwiązanie dla osób sprawnych fizycznie, które stawiają sobie za cel pokonywanie większych dystansów.

Film: 
Galeria: 
wspomaganie napędu wózka inwalidzkiego wheeldrive
wspomaganie napędu wózków inwalidzkich wheeldrive
napęd wózków inwalidzkich wheeldrive
napęd wózka inwalidzkiego wheeldrive
elektryczne wspomaganie napędu wózków inwalidzkich wheeldrive
elektryczne wspomaganie napędzania wózków inwalidzkich wheeldrive
elektryczne wspomaganie napędu wózka inwalidzkiego wheeldrive

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe