Napęd Alber Twion | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie
Strona główna / Akcesoria / Wspomaganie napędu / Napęd Alber Twion

Napęd Alber Twion

Wspomaganie napędu wózka

Innowacyjna technika jazdy firmy Alber zapewnia wydajne i elastyczne rozwiązanie dla przyszłej mobilności.

Nowa moc twion oferuje nowe oblicze wolności i maksymalną niezależność. Silniki elektryczne wyposażone w wiodącą elektronikę cyfrową dostarczają dodatkowej mocy przy każdym ruchu napędowym. Czujnik zamocowany do ciągów dokładnie oblicza właściwą ilość koniecznej mocy. Cichy, stały napęd zapewnia wysoką sprawność i prostą obsługę. Jesteś aktywny; docierasz do celu szybko, sprawnie i spokojnie.

Dynamiczne silniki napędzają wózek do prędkości 6km/h (opcjonalnie do 10km/h). Możesz więc spokojnie poruszać się i cieszyć jazdą. Wydajny system odzyskiwania energii oddaje energię z powrotem do akumulatora podczas hamowania, zapewniając jej o 10% więcej i pozwalając tym samym na większą swobodę.

Zaawansowana technologia twion tworzy idealne połączenie samochodu czy innego środka transportu publicznego z maksymalną elastycznością. Koła można łatwo zdemontować po naciśnięciu przycisku w celach transportowych. W doborze materiałów, szczególną uwagę zwrócono na wagę. Zostały wykorzystane wysokiej wytrzymałości stopy aluminium, najlepszej jakości tworzywa sztuczne i najnowsza technologia cyfrowa silnika Wynik: Lekkie, bo ważące 6 kg koła * razem z akumulatorami.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE NAPĘDU ZE SMARTFONEM

Smartfony, mocno zakorzenione w naszym nowoczesnym społeczeństwie, stały się centrami komunikacyjnymi i organizacyjnymi. Logiczne, że Alber oferuje również swoje usługi cyfrowo. Wystarczy pobrać aplikacje twion Mobility  za darmo ze sklepu Google Play na wszystkie smartfony z systemem Android i można korzystać z usługi w każdej chwili. Na przykład, jeżeli wymagany jest przegląd, obsługa diagnostyczna. Może ona również pomóc w lokalizacji błędu w kołach oraz, jeśli to konieczne, udostępnić bezpośredni kontakt do naszego serwisu. Z opcjonalnym pakietem Mobility Plus, można użyć jeszcze więcej funkcji w aplikacji i komunikować się bezpośrednio z kołami twion za pośrednictwem smartfona. W ten sposób można także otrzymać wszystkie ważne informacje, takie jak: przebyta odległość, poziom naładowania akumulatorów lub spalonych kalorii. Dla bardziej wymagających, jest możliwe stworzenie własnego, osobistego profilu sportowego. Twoje przebyte trasy mogą być monitorowane, rejestrowane i zapisywane przez GPS. Pakiet Mobility Plus dostępny u dealera.

cena TWION M24 od 5 150 EUR = 22 145 zł brutto  ​(przy kursie 1EUR=4,3)
​cena końcowa uzależniona jest od aktualnego kursu walut oraz wybranych opcji.

 

 

Film: 
Galeria: 
wspomaganie napędu wózka inwalidzkiego alber twion
wspomaganie napędu wózka inwalidzkiego alber twion 1
wspomaganie napędu wózka inwalidzkiego alber twion 2
wspomaganie napędu wózka inwalidzkiego alber twion 3
Do pobrania: 

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe