Napęd Alber E-motion | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie
Strona główna / Akcesoria / Wspomaganie napędu / Napęd Alber E-motion

Napęd Alber E-motion

Napęd Alber E-motion

System e-motion E-MOTION to system wykorzystujący zintegrowane silniki elektryczne i akumulatory wbudowane w piasty kół, które skutecznie wspierają napędzający ruch użytkownika wózka. System posiada regulację czułości siły napędu i umożliwia dostosowanie go do specyficznych cech użytkownika (np. gdy jedna ręka jest słabsza).

Każdy impuls napędzający ciąg zostaje zarejestrowany przez inteligentne czujniki E-MOTION i zamieniony na odpowiednie impulsy wspierające napędzanie wózka. Użytkownik może pokonać trasę nawet do 25 km.

System E-MOTION ułatwia wjazd na wzniesienia, a przy zjeździe ze wzniesienia wspomaga hamowanie wózka. System umożliwia zaprogramowanie stopnia wspomagania napędu i dopasowanie go do specjalnych potrzeb użytkownika. System E-MOTION jest wyposażony w system szybkiego demontażu, dzięki czemu jest łatwy do rozłożenia i transportowania. Podstawową częścią E-MOTION jest zintegrowany silnik i akumulator wbudowany w piastę koła, który umożliwia poruszanie się z prędkością do 6 km/h.

cena E-MOTION M15 od 5 650 EUR = 24 295 zł brutto  ​(przy kursie 1EUR=4,3)
cena końcowa uzależniona jest od aktualnego kursu walut oraz wybranych opcji.

 

Film: 
Galeria: 
Napęd Alber E-motion
Napęd Alber E-motion
Napęd Alber E-motion
Napęd Alber E-motion
Napęd Alber E-motion
Napęd Alber E-motion

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe