Matrx Flo-tech Image | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie

Matrx Flo-tech Image

Poduszka Invacare MATRX Flo-tech Image zawiera woreczek z żelem (silikon) na całej tylnej części poduszki, celem zapewnienia jeszcze większej ochrony użytkownika przed ryzykiem powstania odleżyny w tej części ciała. Taka lokalizacja sprawia większe podparcie tej części ciała oraz zapewnia prawidłowy rozkład ciśnienia na powierzchnię ciała. Żel dopasowuje się do kształtu ciała, guzów kulszowych i pomaga znacznie obniżyć ciśnienie w tej wrażliwej i narażonej na odleżyny części. Rozwiązanie to dostarcza maksymalnej ochrony pacjentom z dużym ryzykiem rozwoju odleżyn. Poduszka ta zapewnia lepszą stabilizację i postawę ciała.

Ponadto zapewnia większy stopień rozkładu masy w porównaniu z płaską powierzchnią. Wyżłobienia w poduszce umożliwiają niewielki ruch ciała zmniejszając siły ścinające i tarcia. Głębiej formowana pianka zapewnia lepszą ochronę osobom, które są uznawane za klinicznie otyłych, lub użytkowników, którzy będą chcieli skorzystać z wyższej pozycji siedzącej. Preparat Ultra-Fresh dodany do wszystkich pianek Flo-tech dla ochrony przeciwbakteryjnej i przeciw przykremu zapachowi dodatkowo czyni ją odporną na wzrost bakterii powodujących nieprzyjemny zapach. Pomaga zapewnić dłuższą świeżość.

Invacare MATRX Flo-tech Lite jest dostępny w 23 rozmiarach w zakresie od 36x33 do 46x41 cm

Cena od 2 150 zł brutto / Refundacja NFZ

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe