Amortyzacja kół tylnych Loopwheels | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie
Strona główna / Akcesoria / Amortyzacja wózka / Amortyzacja kół tylnych Loopwheels

Amortyzacja kół tylnych Loopwheels

Akcesoria: 

LOOPWHEELS – KOŁA DO WÓZKA INWALIDZKIEGO Z INNOWACYJNĄ AMORTYZACJĄ DLA ZAPEWNIENIA MAKSYMALNEGO KOMFORTU PODRÓŻOWANIA

Koła Loopwheels do wózka inwalidzkiego powstały w 2015 roku w Wielkiej Brytanii, jako wynik prac na amortyzacją drgań powstałych w trakcie przemieszczania się na wózku inwalidzkim. Twórcom zależało na uzyskaniu jak największego komfortu przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i funkcjonalności koła. Specjalnie zaprojektowane i wykonane z włókna węglowego elementy koła pochłaniają drgania oraz amortyzują wstrząsy powstałe w trakcie jazdy po nierównym terenie, kostce brukowej czy przy pokonywaniu krawężników.

Podstawowym i głównym zadaniem kół Loopwheels jest zapewnienie maksymalnego komfortu podróżowania. Jednakże dzięki tłumiącym i niwelującym drgania właściwościom zastosowanych do ich budowy materiałów korzystnie oddziałują na użytkownika, ponieważ stanowią bardzo skuteczną ochronę – szczególnie dla uszkodzonego kręgosłupa i rdzenia kręgowego przed negatywnym skutkiem kumulacji szkodliwym drgań powstałych w trakcie użytkowania wózka.

Koła Loopwheels produkowane są w dwóch rozmiarach: 24 i 25” i dzięki zastosowaniu standardowych szybkozłączek pasują prawie do wszystkich wózków inwalidzkich. Możliwość zastosowania jednolitej lub różnorodnej kolorystyki sprawi, że ich użytkownik z pewnością będzie wyróżniał się z tłumu.

Jeśli należysz do grupy użytkowników wózka inwalidzkiego, którym zależy na jak największym komforcie w trakcie korzystania z wózka inwalidzkiego oraz dodatkowo zależy Ci na swoim zdrowiu to koniecznie powinieneś sprawdzić koła Loopwheels i poczuć nową jakość życia na wózku inwalidzkim.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odkrycia nowego podejścia do komfortu i przetestowania kół Loopwheels. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy celem uszczegółowienia i określenia wartości zamówienia.

W zależności od konfiguracji cena zestawu zaczyna się od 6000 zł. Produkt posiada roczną gwarancję producenta.

Film: 

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe